Hastaneden Çalışanlarına Doğum Günü Sürprizi

İzmir Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden çalışanlarına doğum günü sürprizi projesi gerçekleştirdikleri duyuruldu.

Geçtiğimiz hafta karekod uygulamalarıyla adından söz ettiren İzmir Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Bilal Turgut, yeni bir projeyi hayata geçirdi.

Çalışanlara verilen önemi ve değeri göstermek, aynı zamanda çalışanların ekibin parçası olduklarını hissetmelerine yardımcı olmak ve kurumsal aidiyet duygusunu artırmak amacıyla İzmir Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürlüğünce başlatılan doğum günü projesinde tüm personellerin doğum günlerinde hastane yönetimi tarafından doğum günü mesajı atılmakta, aynı zamanda hastane yönetimi olarak doğum günlerinde görev yaptıkları birimlere gidilerek onlara hasta ve hasta yakınlarının yanında sürpriz yapılarak doğum günleri kutlanmakta.

Çalışanlara Doğum Günü Sürprizi

Hastanede İlk Sürpriz 13 Temmuz’da Gerçekleşti

İlk uygulama 13 Temmuz 2023 tarihinde doğum günleri olan Kulak Burun Boğaz Poliklinik Sekreteri olarak görev yapan Veri Kayıt Personeli Belgin Yıldız ve BT ve MR Görüntüleme Biriminde görev yapan Veri Kayıt Personeli Didem Güvenç’e Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Bilal Turgut ve ekibi görev yaptıkları yere ziyaret gerçekleştirerek doğum günleri kutlandı. Doğum günü olan personeller bu uygulamadan memnuniyet duyduklarını ve güzel bir uygulama olduklarını ifade etti ve Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürüne ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Çalışanlara Doğum Günü Sürprizi

Yönetim, bu uygulamanın kuruma değer katma ve kurum kültürünü oluşturması açısından faydalı olacağını, kurum içi yapılan bu doğum günü uygulamaları, çalışanlara verdiğiniz dikkati, ilgiyi yansıtma şansı sunduğundan aynı zamanda kurum ve çalışan arasında duygusal bir bağ da oluşturarak çalışan sadakatini yükselteceğini, ayrıca çalışanlarına yapmış oldukları bu özel günlerinin kurum tarafından farkında olduğunu bilmelerini sağlamanın çalışanların performanslarını artıracağını düşünmekte. (BSHA-Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)

İzmir Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir